• Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym przedszkolakom i Ich rodzicom, aby ten wyjątkowy czas był pełen radości, spokoju, wzruszeń i rodzinnego ciepła. Życzymy również, aby w nadchodzącym Nowym Roku 2024 dopisywało wszystkim zdrowie, szczęście oraz wszelka pomyślność.

• Wigilia w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze chwile w roku, a także okazja do wspólnego spotkania i kolędowania. Tradycyjnie, jak co roku, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie opłatkowe. W dniu 20.12.2023r. gościliśmy Władze Miasta – Burmistrza Mieczysława Piziurnego oraz Księdza Proboszcza Kazimierza Piwowara. Zaproszeni byli rówinież wszyscy pracownicy naszego przedszkola oraz wszystkie dzieci z nauczycielami. Pani Dyrektor Małgorzata Trojnar cytując słowa Jana Pawła II wprowadziła wszystkich w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci z grupy IV  pod opieką nauczycieli Edyty Iwan i Anety Dubiel-Korzepa przygotowały spektakl  bożonarodzeniowy pt:" Uwierz w Boże Narodzenie". Przedszkolaki wprowadziły wszystkich uczestników spotkania wigilijnego w magiczna atmosferę. Po zakończonych występach przyszedł czas na  składanie życzeń, a następnie wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego obiadu. Na stołach gościły przepyszne dania - barszcz czerwony, pierogi, paluszki, makowiec.

Dzieci ze wszystkich grup przygotowały się do tego spotkania bardzo starannie. Ustroiły sale kolorowymi ozdobami oraz ubrały się bardzo odświętnie. Już od samego rana czuć było w naszym przedszkolu świąteczną atmosferę, a w naszych sercach zagościła radość.

• Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Misia - 24 listopada świętowaliśmy w przedszkolu urodziny naszych misiów. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swojego ukochanego misia Poznaliśmy historię pluszowego misia oraz rożne gatunki i nazwy misiów, ich charakterystykę oraz pochodzenie, nauczyliśmy się misiowego wierszyka, zrozumieliśmy że najlepszym przyjacielem jest miś do którego możemy się zawsze przytulić. Oczywiście nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu, 100 lat oraz słodkiej miodowej niespodzianki. Wszystkie misie zaproszono do tańca i wspólnego pamiątkowego zdjęcia.