Poniedziałek 10.12.2018

liczba odwiedzin: 382069

Galeria zdjęć

Rok szkolny:
 • =

  INFORMACJA DOTYCZĄCA KONKURSU

   

  DZIĘKUJEMY za zainteresowanie konkursem i złożone prace.

  Powołani eksperci :

               Pani  Iwona Mazur – konsultant PCEN w Rzeszowie   

               Pani Barbara Porczyńska – mgr sztuki

              Pan Dominik Porczyński – mgr sztuki, dr nauk społecznych     

  ocenią  i przyznają miejsca zgodnie z zaangażowaniem i wykonaniem pracy. Ogłoszenie wyników 15 listopada a wręczenie dyplomów i nagród 28 listopada podczas uroczystości z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości .

                                  

 • STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - AKADEMIA

  STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - AKADEMIA

  W dniu 9 listopada tj. w piątek w naszym przedszkolu odbędzie się Akademia z okazji 11 listopada - 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu prosimy o odświętne ubranie dzieci. O godz. 11.11 odśpiewamy hymn Polski w ramach akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  - wspólnie śpiewamy hymn narodowy.

 • Nasze Przedszkole  również bierze udział we wspólnym śpiewaniu hymnu:)

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej

  14 października to Dzień Edukacji Narodowej. W naszym przedszkolu 12 października odbyła się uroczystość z tej okazji. Tego dnia święto mają wszyscy związani z oświatą. Pamiętamy także o tych, którzy zapisali się na kartkach historii naszej placówki, dlatego też tego dnia zaprosiliśmy do nas wspaniałe osoby, które jeszcze nie tak dawno pracowały tutaj z nami. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor przedszkola Małgorzata Trojnar, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. W części artystycznej dzieci z grupy III, IV i V tańcem, śpiewem i wierszem wyraziły swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie dzieci rozdały nauczycielom i pracownikom przedszkola upominki.

 • Teatr nauczycieli dla dzieci:)