Dlaczego my?

Nasze przedszkole jest miejscem, w którym malutki człowiek zaczyna odkrywać a następnie rozwijać swoje talenty. Wszyscy w naszym przedszkolu pracują wspólnie dla dobra najmniejszych,  których poczucie bezpieczeństwa, radość i chęć przebywania z nami stają się priorytetami w naszej wdzięcznej pracy.  Przedszkole w Radymnie to miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera. Tu każde dziecko traktowane jest indywidualnie. I wszystko co tworzymy i robimy wypływa z potrzeby serca i miłości do dzieci.

 

 

 

Drodzy Rodzice


Dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas obdarzyliście, zapisując  Swoje dziecko do naszego przedszkola oraz za bezcenną pomoc i współpracę.

To właśnie dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, przedszkole staje się dla dzieci drugim domem.

Z naszej strony  w Przedszkolu Samorządowym w Radymnie  staramy się zapewnić dzieciom ciekawą ofertę edukacyjną. 

Proponujemy bogaty kalendarz uroczystości przedszkolnych .  Stosujemy ciekawe metody i formy pracy, dlatego pobyt dziecka w przedszkolu jest atrakcyjny. 

Stwarzamy warunki do zdrowego pobytu w przedszkolu dzieci .

Wspieramy działania podejmowane przez  rodziców. Personel przedszkola jest miły, ciepły, serdeczny i pracujący dla dobra dziecka. 

Zapewniamy zdrowe, smaczne, nielimitowane posiłki, zgodne z obowiązującymi normami żywieniowymi.

Prawa dziecka

 

Janusz Korczak powiedział kiedyś „nie ma dzieci są ludzie”,  jest to prawda, bo „Dziecko to także człowiek tylko, że jeszcze mały...”. Każdy dorosły kiedyś  był dzieckiem. Podobnie jak każdy dorosły, dziecko posiada pewne prawa. Nazywają się one prawami człowieka. Źródłem tych praw jest godność człowieka, zwana również człowieczeństwem.
W Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej zapisana jest ona w art. 30.

 

Witamy na stronie internetowej naszego przedszkola

Drodzy odwiedzający:)

na tej stronie będziecie mogli przeczytać i obejrzeć w telegraficznym skrócie to wszystko, co jest dla nas ważne i ciekawe, co uczy i wychowuje.Zapraszamy !

 

Aktualności

Kontakt

  • Przedszkole Samorządowe w Radymnie
    Przedszkole Samorządowe w Radymnie, ul. Kazimierza Wielkiego 4
  • (16)6281359

Galeria zdjęć