• Świętujemy w przedszkolu

      DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

      To szczególne święto dla każdego nauczyciela i pracownika naszego przedszkola.

      Dziś Pani Dyrektor Małgorzata Trojnar uhonorowana została nagrodą Burmistrza Miasta Radymno za wzorowe pełnienie swoich obowiązków oraz zaangażowanie i trud w ciągły rozwój naszej placówki. Natomiast Pani Dyrektor nagrodziła Nagrodą Dyrektora wybranych nauczycieli za osiągnięcia dydaktyczne oraz odpowiedzialne budowanie procesu wychowawczego dla rozwoju osobowości dzieci oraz pracowników za zaangażowanie w pracy i odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań. Rada Rodziców ugościła nauczycieli słodkim poczęstunkiem. Przekazany został również piękny bukiet kwiatów z najlepszymi życzeniami od Pana Burmistrza Mieczysława Piziurnego. Wszyscy razem jak i każdy z osobna na miarę swoich potrzeb w różny sposób starał się podziękować i docenić trud wkładany w pracę nauczyciela.

     • Mamy nowy sprzęt

      Dzięki staraniom Pani Dyrektor Małgorzaty Trojnar kolejna już sala została wyposażona w sprzęt multimedialny (projektor, ekran, komputer). Nowe technologie są bardzo pomocne w nauce jak i zabawie. Grupa II „Cytrynki” miała możliwość już dziś przekonać się , że komputer to nie tylko bajki i gry. Podczas zajęć korekcyjnych ćwiczenia mogły zobaczyć na ekranie i razem z instruktorem ćwiczyć. Podczas malowania miały możliwość skupić się na pracy, słuchając dźwięków przyrody. Bardzo ważny jest dla nas wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dziękujemy.

     • Święto wszystkich chłopców

      Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

      Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodziliśmy 30 września.

      W tym dniu we wszystkich grupach dziewczynki

      wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.

     • Akcja "Jestem bezpieczny na drodze"

      Poznajemy zasady ruchu drogowego

      Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych jest jednym z obszarów wychowania przedszkolnego. Dlatego też nasze przedszkolaki po zajęciach dotyczących bezpieczeństwa na drodze i utrwaleniu zasad ruchu drogowego wybrały się na plac przedszkolny w tym dniu odmieniony w ruch uliczny aby odnaleźć znaki drogowe utrwalone na zajęciach, a w szczególności „przejście dla pieszych”. Sprawnie i bezbłędnie pokonywały wyznaczone trasy. Wielkie brawa dla wszystkich dzieci.

     • Próbna ewakuacja w przedszkolu

      W trosce o poprawę bezpieczeństwa dzieci w naszym przedszkolu pod koniec września, zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. Za przebieg ćwiczeń odpowiadała Dyrektor przedszkola. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki. Zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.

     • Pierwszy dzień JESIENI

      „Idzie lasem Pani Jesień

      I maluje liście w lesie.

      Te są żółte, te czerwone,

      A te jeszcze są zielone.

      Liście piękne, kolorowe

      Lecą dzieciom wprost na głowę.”

      24 września na zajęciach powitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku. Tego dnia w swoich grupach rozmawialiśmy o Pani Jesieni, tańczyliśmy, śpiewaliśmy i rozwiązywaliśmy jesienne zagadki. Nie zabrakło pięknych zdjęć w barwach jesiennych.

     • Zabawy na placu przedszkolnym

      Piękna pogoda to okazja do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci wyruszyły do ogrodu przedszkolnego aby bawić się w berka, ganianego, wspinać się po drabinkach i zjeżdżać ze ślizgawek. Nasze dzieci wiedzą, że dzięki ruchowi na świeżym powietrzu nie tylko świetnie się bawią, ale również podnoszą sprawność fizyczną i rozwijają swoje talenty.

     • Pierwszy miesiąc w przedszkolu za nami:)

      Pierwszy miesiąc w naszym przedszkolu był pełen wrażeń! Co prawda nie należał do najłatwiejszych, szczególnie dla naszych najmłodszych wychowanków, ale … czego nie wymyślą Panie, aby ułatwić najmłodszym adaptację. Było radośnie, zabawnie, odkrywczo, ciekawie, a to dopiero początek naszej przedszkolnej przygody… Obok zajęć, licznych gier i zabaw znalazł się także czas na pobyt na przedszkolnym placu zabaw Rodzicom życzymy wytrwałości, a dzieciom wspaniałej zabawy, wielu nowych doświadczeń, niespożytej energii i ciekawości w odkrywaniu świata zabawy i nauki w nowym roku szkolnym!!!

     • OGŁOSZENIE

      W dniach 5, 6 i 12 października Przedstawiciele Rady Rodziców naszego przedszkola będą pobierali składkę na fundusz RR w kwocie 80 zł. w godzinach od 6.45 do8.45

     • Zebranie organizacyjne

      Serdecznie zapraszamy jednego z rodziców dzieci uczęszczających i nowo przyjętych do naszego przedszkola na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w następujących terminach:

      Grupa I i II w PONIEDZIAŁEK 30.08.2021 r. o godz. 16.00

      Grupa III,IV,V we WTOREK 31.08.2021 r. o godz. 16.00

      Przypominamy, że zebrania odbędą się w reżimie sanitarnym.

     • Podziękowania

      W dniu 24 czerwca br. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie Pani Dyrektor Małgorzaty Trojnar z nauczycielami, pracownikami przedszkola oraz Radą Rodziców. Po podsumowaniu minionego roku Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za cały rok pracy, trud i poświęcenie włożone w wychowanie naszych przedszkolaków oraz za współpracę z przedstawicielami rodziców. Słowa podziękowania przekazali również rodzice załączając słodki poczęstunek.

     • Pożegnanie 6 - latków

      Chociaż jasno słońce świeci trochę smutne są dziś dzieci.
      Czas uścisnąć sobie ręce i pożegnać najgoręcej.

      Dziś żegnajcie „sześciolatki”. Przyszedł teraz inny czas.
      Do nas przyjdą nowe dzieci, a my jdziś żegnamy was.

      Miło było razem z wami bawić się tu zabawkami.
      Teraz czeka na was szkoła, szkolny dzwonek głośno woła.

      Dla was w szkole książki nowe, klasy, ławki już gotowe.
      Nowe Panie będą uczyć: pisać, czytać, śpiewać, liczyć.

      Wśród kolegów w nowej szkole wspominajcie też przedszkole.
      Kiedy będzie wolny czas, prosimy, odwiedzajcie nas.

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Mapa

  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 719243