• Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W tym dniu do naszego przedszkola przybyli zaproszeni goście: Pan Burmistrz Mieczysław Piziurny, byli pracownicy naszego przedszkola, Rada Rodziców.

Nasze przedszkolaki  chciały podziękować w tym dniu, swoim nauczycielom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach , tańcach i upominkach przygotowanych przez dzieci z grupy V „Poziomki”. Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej, głos zabrała pani  dyrektor Małgorzata Trojnar, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Nauczyciele:mgr Aneta Dubiel-Korzepa, mgr Marta Zwolińska, mgr Edyta Iwan i pracownicy: Katarzyna Wojtasik, Jadwiga Gębarowska i Ewa Czarnota otrzymali nagrodę Dyrektora. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta Radymno Pan Mieczysław Piziurny, który złożył na ręce Pani dyrektor kwiaty i życzenia dla wszystkich pracowników oświaty oraz wyróżnił Panią dyrektor nagrodą Burmistrza. Z życzeniami dołączyła się również Rada Rodziców. Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Poczęstunek w postaci obiadu i deseru był zwieńczeniem całego dnia.

• Angielski jest fun-tastyczny

Nasza placówka bierze udział w II edycji Ogólnopolskiego projektu "Angielski jest fun-tastyczny". Celem projektu jest pokazanie jak ważna jest w naszych czasach znajomość języka angielskiego, a jeżeli nauka odbywa się poprzez zabawę to wszystkie dzieci w fun-tastyczny sposób zdobywają wiedzę i nowe umiejętności.