• Międzynarodowy Dzień Tańca

27 kwietnia w MOK w Radymnie obchodzony był Międzynarodowy Dzień Tańca pod hasłem tańczMY ! Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzony jest corocznie 29 kwietnia i ma na celu promowanie tańca jako formy sztuki i kultury, jak również podkreślenie jego znaczenia w życiu ludzi.

Na scenie zaprezentowały się też dzieci z naszego przedszkola.

Tańczące dzieci i młodzież zachwyciły swoją energią i pasją poruszając serca widzów! Ich wyjątkowe umiejętności i zaangażowanie wzbudziły podziw! Ich ruchy, gesty i ekspresja twarzy sprawiły, że scena nabrała życia i stała się wyjątkowa.

• Spotkanie świąteczne w przedszkolu

Są takie święta raz do roku,
            co budzą życie, budzą czas.
            Wszystko rozkwita w słońce blasku.
            I wielka miłość rośnie w nas.
            Miłość do ludzi, do przyrody.
            W zielone każdy z wiosną  gra.
            Już zima poszła spać za morze,
            a w naszych sercach radość gra.

Tymi słowami 4 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym rozpoczęło się spotkanie wielkanocne, przygotowane przez dzieci z grupy III „CYTRYNKI” z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Swoją obecnością zaszczycił nas burmistrz Miasta Radymna Pan Mieczysław Piziurny. Na spotkaniu wielkanocnym gościliśmy również cały personel przedszkola, wszystkich nauczycieli i dzieci. Gospodarz placówki - Pani Dyrektor Małgorzata Trojnar na wstępie przywitała wszystkich zaproszonych gości i zaprosiła do wspólnego świętowania. Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje Wielkanocne oraz szacunek do naszych polskich tradycji. Występ dzieci wprowadził zgromadzonych w świąteczny nastrój. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia świąteczne, natomiast przedszkolaki  wręczyły zaproszonym gościom wielkanocne upominki.

• .

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na spotkanie świąteczne "WIELKANOC" we wtorek 4 kwietnia 2023 r.

Prosimy o odświętne ubranie dzieci.