• Szanowni Rodzice!

      Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2020/21. Przypominamy, że przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, czyli w tzw. reżimie sanitarnym. Będzie się to wiązało między innymi ze specjalną procedurą przyprowadzania i odbierania dzieci. Zdajemy sobie sprawę , że  na początku będzie to trudne dla nas wszystkich. Tylko wspólne działania pozwolą nam rozpocząć i zakończyć rok szkolny w zdrowiu. Prosimy o podporządkowanie się procedurom oraz informacjom, które zostały przekazane wcześniej. Wspólnie dbajmy o respektowanie zasad, a dzieci będą zdrowe, uspołecznione i wyedukowane.

       

      WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM I ICH RODZICOM ŻYCZYMY UDANEGO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/21!

       

     • Ważne ogłoszenie!

      Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola ( 3-letnie i starsze) na spotkanie informacyjno-organizacyjne w dniu 28.08.2020 (tj. piątek) o godz.17.00.

      Równocześnie informujemy, że spotkania dla Rodziców dzieci już uczęszczających do przedszkola nie będą organizowane. Wszelkie informacje i ważne komunikaty będą przekazywane za pośrednictwem strony internetowej naszego przedszkola przedszkoleradymno.edupage.org jak również poprzez kontakt: telefoniczny i mailowy z nauczycielem grupy. Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentami regulującymi działalność Przedszkola Samorządowego w Radymnie: Procedury przeciwepidemiczne GIS i MEN dla przedszkoli, Statut, regulamin, koncepcja pracy umieszczonymi na stronie internetowej placówki. Prosimy również o pobranie dokumentów, wypełnienie i dostarczenie do przedszkola do dnia 28.08.2020 (tj. do piątku).

       

      PS.

      Procedury oraz dokumentacja do pobrania już w środę.

     • Ogłoszenie

      Wakacje już dobiegają końca. Mamy nadzieję że udało Wam się wypocząć, naładować baterie na nadchodzący nowy rok szkolny. Pragniemy poinformować , iż wszystkie informacje dotyczące rozpoczęcia i organizacji nowego roku szkolnego 2020/2021 będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej przedszkola. Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji.

    • Nagłówek