• MAMY NOWY TELEWIZOR!!!!

Dzięki życzliwości Pana Burmistrza Wiesława Pirożka już od nowego roku, oglądanie przez nas bajek jest czystą przyjemnością dzięki prezentowi jaki Pan Burmistrz nam ofiarował - telewizor 47 calowy . Do tej pory stary bardzo często nam się psuł, nie było słychać głosu . Bardzo cieszy wszystkie dzieci i Panie nowy prezent , za który jezcze raz z serca dziękujemy . A zdjęcia z uroczystego odsłonięcia można zobaczyć. Zapraszamy.

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie

i proszą laleczki do miłej poleczki”.

Bal choinkowy w Przedszkolu Samorządowym w Radymnie

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu choinkowego. W tym roku nasz bal odbył się 29 stycznia 2013 r. Nauczycielki przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój przedszkola wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zainspirował je do zabawy.
            Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Jedne dzieci wchodziły do sali w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Wszystkie dzieci zaraz po śniadaniu spotkały się na sali balowej, gdzie rozbrzmiewała muzyka, która zapraszała do wspólnej zabawy.
            W tym roku na balu dzieci przeżyły podróż do krainy czarów i wróżb, a towarzyszyły im w tej

• POZNAJEMY ZAWODY- WIZYTA PAŃ FRYZJEREK

28 stycznia 2013 r. przedszkole samorządowe na chwilę zamieniło się w salon fryzjerski. A stało się to za sprawą dwóch mam naszych przedszkolaków , które z zawodu są fryzjerkami.Odpowiedziały na nasze zaproszenie i z wielką chęcią zgodziły się przybliżyć naszym milusińskim - zawód fryzjera. Pomoce jakie ze soba przyniosły pozwoliły nam stwierdzić , że pewnie jest to cały zakład fryzjerski. Było jednym słowem wszystko - lokówki,prostownice,wałki,palety farb, przybory fryzjerskie i wiele,wiele jeszcze ciekawych przedmiotow. Po pokazie i wyjaśnieniu co do czego służy, przyszedł czas na robienie fryzur. Chętnych jak się Państwo domyślają nie brakowało - począwszy od nauczycieli a skączywszy na dzieciach. Warto obejrzeć fotografie .

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jak co roku jednym z najważniejszych świąt w naszym przedszkolu jest "DZIEŃ BABCI I DZIADKA" . Przez cały tydzień od 21 do 24 stycznia 2013 r. dzieci z wszystkich grup zapraszały swoich najukochańszych dziadków na uroczystość przygotowaną na Ich cześć. Były wiersze, piosenki , incenizacje, układy taneczne. Nie zabrakło od dzieci upominków, laurek i całusów. A dziadkowie jak zawsze okazali wielkie wzruszenie, podziw i zadowolenie . Warto przeżyc to jeszcze raz oglądając zdjęcia.Zapraszamy.

• TEATRZYK "O SMOKU WAWELSKIM I SZEWCZYKU DRATEWCE"

21 stycznia 2013 r. dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia teatralnego o Szewczyku Dratewce i smoku wawelskim. Choć początkowo wszyscy z dużym dystansem i niepokojem przyglądali się głównemu bohaterowi spektaklu to już po paru minutach smok stał się ulubieńcem milusińskich a dratewka super kompanem do zabaw. Ponieważ oprócz samego przedstawienia dzieci miały jeszcze możliwość , wcielić się w rolę aktora i nauczyć się sztuki poruszania lalkami.Było i wesoło i edukacyjnie.

• Mapa