• Bardzo ważne przepisy:)

•  Przedszkole jest placówką wychowawczo- dydaktyczno- opiekuńczą, która zapewnia wychowanie i opiekę dzieci od lat    3 do rozpoczęcia nauki w szkole.
          Dla usprawnienia pracy Przedszkola oraz pogłębienia współpracy z rodzicami podajemy do wiadomości niniejszy regulamin i prosimy o przestrzeganie następujących przepisów:

1.  Przedszkole czynne jest w godzinach od 6:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku.
          2. Dziecko zgłoszone i zakwalifikowane do Przedszkola powinno regularnie do niego uczęszczać.
          3. Ewentualna przerwa w uczęszczaniu może nastąpić tylko z ważnych powodów          ( choroba dziecka, urlop rodziców) po uprzednim porozumieniu się z Dyrektorem Przedszkola.
          4. Dyrektor Przedszkola ma prawo skreślić dziecko z listy uczęszczających do Przedszkola z następujących przyczyn:
             -   nieregularnego wpłacania odpłatności
             -   braku wiadomości o powodach nieobecności dziecka ponad 14 dni
             -   pozostawianie dziecka w Przedszkolu poza godziną do której czynne
                            jest Przedszkole
          5. Dziecko należy przyprowadzić do Przedszkola między godziną 6.30 a godziną 8.30.
          6. Dziecko powinno być odebrane z Przedszkola do godziny 16.30 przez rodziców lub upoważnioną przez rodziców osobę zapewniającą dziecku pełne bezpieczeństwo.
          7.„Wyprawka Przedszkolaka” ustalana jest na pierwszym spotkaniu rodziców.
          8. Dziecko powinno być czyste a ubranie tak uszyte aby ułatwiało samodzielne ubieranie się i rozbieranie.
          9. Rodzice zobowiązani są do uczęszczania na organizowane przez wychowawców spotkania grupowe.
          10. Wszystkie sprawy dotyczące dziecka i Przedszkola( zapytania, projekty,zażalenia) powinny być zgłaszane do Dyrektora Przedszkola.
          11. Rodzice powinni brać aktywny udział w życiu Przedszkola, interesować  się zabawami, nauką i zachowaniem dziecka, czytać na bieżąco wszystkie ogłoszenia znajdujące się na tablicy ogłoszeń.
          12. Odpłatność za pobyt dziecka w Przedszkolu rodzice zobowiązani są uiszczać
          z        góry za każdy miesiąc na konto przedszkola.